Apie sėkmę.

8Shares
Algirdas Karalius

Algirdas Karalius

Sveiki, mano vardas Algirdas Karalius ir aš jau 30 metų ieškau atsakymo į klausimą, kokia yra tikroji sėkmės priežastis. Apvažiavau daugiau nei 50 pasaulio šalių, asmeniškai susitikau su žinomiausiais sėkmės mokytojais, perskaičiau tūkstančius knygų apie sėkmę ir padariau pakankamai daug klaidų, kad priartėčiau prie atsakymo, kurio taip ilgai ieškojau. Mano dosjė plačiau rasite čia..

Taigi po daugiau nei 30 metų nutariau pasidalinti asmeniškai su Jumis tuo, ką pačiam teko patirti ir sužinoti.

Kokia gi vis dėlto yra sėkmės priežastis?

Ar buvote sau kada nors uždavę klausimą, kodėl vienus žmones nuolatos lydi sėkmė, o kitiems, nepaisant jų norų ir pastangų, taip ir nepavyksta įgyvendinti savo svajonių?

Ar sėkmė – tik sutapimas, ar likimo dovana? O gal tam, kad būtume sėkmingi, užtenka turėti įtakingų pažįstamų ratą?

Skirtingi žmonės turi skirtingą požiūrį į sėkmę. Tačiau visas nuomones galima suskirstyti į dvi grupes:

 • Didžiulė žmonijos dalis yra įsitikinusi, jog žmogus per daug mažas ir silpnas, kad darytų didesnę įtaką savo likimui, tad jam belieka bandyti kažkaip prisitaikyti prie aplinkos ir tenkintis kukliais sėkmės trupinėliais.
 • Likusi dalis žmonijos tiki, jog jie yra savo likimo kalviai, ir nepriklausomai nuo to, ką gyvenimas jiems siūlo, nepaisant susiklosčiusių aplinkybių, jie visuomet turi pasirinkimą.

Būtent pasirinkimas ir lemia žmogaus likimą!!

„Sėkmės Universiteto“ tikslas – padėti Jums išpildyti savo svajones.

Labai tikiuosi, jog informacija, idėjos, strategijos ir metodai, kuriuos Jūs rasite šioje svetainėje padės Jums ne tik praplėsti akiratį, bet taip pat suteiks milžinišką impulsą link Jūsų didžiausių svajonių įgyvendinimo.

Esu įsitikinęs, kad kiekviename iš mūsų glūdi milžiniškas potencialas, kuris tik ir laukia, kad jį kas nors atskleistų. Mano asmeninė 20 metų sėkmės trenerio patirtis dirbant su tūkstančiais žmonių daugiau nei 15-koje pasaulio šalių rodo, kad egzistuoja tiesioginis ryšys tarp žmogaus rezultato ir jo domėjimosi sėkmės psichologija.

Kuo sėkmingesnis žmogus, tuo jį labiau domina sėkmės priežastys.

Tuo aktyviau jis studijuoja kitų sėkmingų žmonių patirtį. Ir atvirkščiai. Žmonės, kuriems nuolatos nesiseka, itin neigiamai žiūri į bet kokius būdus praplėsti savo žinių ratą apie tikrąsias sėkmių ir nesėkmių priežastis.

Taigi, jei Jūs apsilankėte Sėkmės Universitete® ir žadate toliau studijuoti, reiškia tik vieną – Jūs jau esate labai sėkmingas žmogus. Ko gero, turite labai ambicingus tikslus, kuriems pasiekti reikia daugiau žinių ir išlavintų įgūdžių

Aš padarysiu viską, kad Sėkmės Universitetas® laikui bėgant taptų nuolatine vieta, kurioje Jūs su savo draugais galėsite treniruoti savo sėkmės instinktus ir įgūdžius.

Kokią naudą Jūs gausite tapę „Sėkmės Universiteto“® nariais?

Sėkmės Universitete® pateiksime Jums labai daug naudingos nemokamos informacijos ir suteiksime Jums galimybę toliau įvairiausiais būdais gilintis į sėkmės psichologiją:

 • webinaruose,
 • coachingo sesijose,
 • seminaruose,
 • edukacinėse kelionese po visą pasaulį,
 • nemokamose knygose,
 • video seminaruose.

Jūs gausite ne tik naudingos informacijos, bet ir išgyvensite ypatingus įspūdžius bendraudami su pačiais sėkmingiausiais pasaulio žmonėmis.

Taigi pirmyn!

Norint tapti tikraisiais „Sėkmės Universiteto“® nariais Jums tereikia užsisakyti mūsų naujienlaiškį puslapio dešinėje pusėje. Taip pat rekomenduoju atsisiųsti visiškai nemokamas ir trumpas video pamokas „Išmok per 1 minutę“. Jos padės Jums jau dabar išplėsti savo proto galias.

Taip pat galite atsiųsti išties vertingų ir visiškai NEMOKAMŲ KNYGŲ paspausdami šią nuorodą.

Mainais už tai mes prašome Jūsų elektroninio pašto adreso, kuriuo ateityje atsiųsime dar daugiau naudingos medžiagos bei pakviesime į mūsų organizuojamus renginius. Pirmieji ir atkakliausi kaip visuomet gauna daugiausiai vertės. Sėkmės ir laimės Jums!

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė, todėl Jūsų komentarai visuomet laukiami puslapio apačioje. Taip pat nepamirškite pasidalinti apie tai ką čia radote ar sužinojote su Jums brangiais ir artimais žmonėmis. Socialinių tinklų nuorodas rasite puslapio apačioje.

Nuoširdžiai Jūsų,

Algirdas Karalius

8Shares

25 thoughts on “Apie sėkmę.

 1. Susipažinau su Jumis seminaro metu.
  Už viską – už pozityvią energiją, už jumorą, už knygą. – Dėkinga.
  .Išskirtinė asmenybė, susitikimas su Jumis pažadiną norą gyventi kitaip.

 2. Aš tikrai norėčiau tuo tikėti, bet kaip ir jūs sakėte. Visi sako, kai man kas nors nepavyksta man trūksta valios ar nesuprantu ką nors paprasto. Nors skaitau kelis kartus. Puikus pavyzdys yra Biologija. Kad ir kiek klausausi mokykloje ir mokausi namuose praktiškai nieko neišmokstu ir gaunu neigiamus pažymius. Aš tikrai norėčiau ateiti į jūsų kursus, bet negaliu nes man 15 metų ir gyvenu Mažeikiuose. Kaip ir sakėte neseniai savo naujausiame audio seminare aš norėčiau įsiminti didesnę kiekį informacijos daug greičiau, efektyviau ir linksmiau. Bet niekaip nerandu būdo kurį dirbdamas jausčiau malonumą. Aš šiandien radau http://www.happychild.org.uk/acc/tpr/index.htm puslapį, kur tikrai įdomu, bet gaila, kad angliškai. Ką jūs galėtumėte man pasiūlyti, kad tobulinčiau savo atmintį, išmokiau daug daugiau ir kad nepamirščiau po dienos.
  Ačiū už supratingumą

 3. Sveiki, labai dėkui už knygas kuriomis dalinatės. Kas įdomiausia , kad perskaitau po vieną jūsų knyga vakare ir labai gerai įsimena naudingiausia info. Juice

 4. Sveiki.
  Norėčiau padovanoti gimtadienio dovaną – pokalbį su Jumis vienam brangiam žmogui,kuriam Jūs padarėte įspūdį. Ar kažkaip galima būtų tai suorganizuoti?
  Pagarbiai,
  Loreta

 5. Užsisakau naujienlaiškį 🙂
  Jūsų puslapyje deja nesugebėjau rasti kaip tai kitaip padaryti.
  Domina Algirdo Karaliaus mokymai.

 6. Šiandien (2015 05 21) dalyvavau Algirdo keturių valandų seminare,kurį interesantams dovanojo „Versli Lietuva“.
  Ačiū šiai įstaigai ir Algirdui.
  Na seminarų mačiau įdomių, neįdomių, nuobodžių bei tuščių kurie skambėjo bazine visiems nusibodusia tradicine kalba.
  Tačiau šis žmogus jums sukeis ausis vietom ir suprasit,kad dėl visko kalti mes Gyvenime, o ne aplinka kuria mes kasdien kaltinam.
  Ačiū Algirdui.

 7. Skubėdama ankstų šeštadienio rytą į darbą užmečiau akį į LTV ten rodė gyvenimo laidą apie Jus, mane užkabino kelios frazės. Grįžusi vakare susiradau ir pasižiūrėjau visą TV pasakojimą apie Jūsų sėkmės istoriją internete. Taip ir sužinau apie Jus, labai džiaugiuosi tai atradusi ir semsiuosi žinių ir mokysiuosi gyvenimo, nes turiu daug noro ir energijos gyventi geriau tik nežinojau kaip tai padaryti ir kur semtis žinių

 8. Šiandien ,visai netyčia ,ieškodama knygų-sutikau Jus.
  Džiaugiuosi už Jūsų sekmę…dekinga ,kad dalinates 🙂
  Pagauta įkvėpimo -skaitysiu Jūsų knygas ,gal padės susivokti savyje ….atsitiesti…pakilti…
  pagarbiai
  Donata M.

 9. Internete ieskodamas naudingu knygu visai netycia radau si puslapi. Knygu sarasas tikrai labai puikus ir kas svarbiausia ji sudare ne koks “pilietis“, kuris tokius sarasus sudarineja is “sake, kad gera“, “skaiciau patiko“ ar dar kas panasaus, o zmogus, kuris zino, kas tikrai naudinga. Knygu aprasymai labai trumpi ir aiskus todel iskart issirinkau keleta knygu, kurias reikes nusipirkti jau dabar, o kurias siek tiek veliau.
  Beje viena maza pastabele. Bent jau mano poziuris i pinigus ir ju uzdirbima apsiverte i kita puse pirimiausia perskaicius R. Kiyoski “Du teciai. Turtingas ir vargsas“ ir jos knygu sarase labai pasigedau. Ta knyga tikrai labai idomiai skaitesi, naudos buvo tikrai labai daug ir labai smarkiai ir greitai pakeite ta mano sena, nusistovejusi, tevu ideigta poziuri “susirask darba“ arba mociutes “taupyk“… Siulyciau ta knyga prideti prie saraso, kuri butu kaip pradziu pradzia tiem, kurie nori pagerinti savo gyvenima (protingu supratimu apie pinigus) 🙂

 10. Charizmatiška asmenybė stebina visus ir skatina tobulėti. Apie kalbų mokymąsi mokykloje – tikra tiesa, daugelis vargsta keletą metų, o rezultato kaip nėra, taip nėra. Ponas Algirdas siūlo naują metodą, kurį jau išbandė mano dukra mokydamasi italų kalbą. Tikrai smagu mokytis kalbų nauju metodu!

 11. Nepaliauju stebėtis Jumis, Algirdai. Jūs mane „privertėte pabusti“. Noriu, noriu, labai noriu mokykis ir tobulėti. Ačiū Jums!

 12. Apibrėžkite: kas yra sėkmingas žmogus?
  Nes vidury straipsnio paminėjot, kad jau jei domimės apie sėkmę, esam sėkmingi. Kur yra riba, kai pradedam jaustis sėkmingais, tarkim įsijungiu sėkmės mokyklą… ir kai jau reikia duoti kažką pasauliui, nes sėkmės aruodas jau pilnas?
  Papildau klausimą: Ar yra riba, kai atsiranda skaitymo/žiūrėjimo/domėjimosi apie sėkmę mažėjantis ribinis naudingumas?

 13. Dziaugiuosi,kad ir Lietuvoje yra protingu ir gabiu mokytoju,turiu isigijes Jusu ,Algirdai, kompaktus,daug jie dave man naudos,su malonumu dalinuosi savo zinojimu ir su savo kolegomis ,bei draugais.Lietuviai yra protinga tauta,kuo daugiau jaunu zmoniu seks Jusu pavyzdziu ,tuo visiems bus geriau.

  Su pagarba,
  Petras

 14. Fanatiškas mano prisirišimas prie 97 procentų žmonių ,gelbėja tavo Algirdai spyris.O manyje vis dar išlieka pasiteisinimas kad neina taip greitai progresuoti Ačiū

 15. didziulis ACIU uz knygas, skaitau apie mokymasi uzsienio kalbos -super, jei ir kitos tokios , zemai lenkiu galva 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *