Sėkmės universiteto įkūrėjas Algirdas Karalius

0Shares
Algirdas Karalius

Algirdas Karalius

Algirdas Karalius gimė 1966 m. rugsėjo 29 d. Jis yra sėkmingiausiai Lietuvoje dirbantis motyvacinių seminarų moderatorius ir treneris – sėkmės mokytojas. Jo sėkmės pamokos grįstos giliomis žiniomis ir nuolatiniu mokymusi, bei sėkminga tarptautine darbo 14 valstybių patirtimi. Algirdas Karalius yra Pasaulio atminties čempionatų (The World Memory Championships) oficialus atstovas Lietuvoje. Jo pasididžiavimas – virš 4 tūkstančių knygų apie sėkmę asmeninė biblioteka. Inovatyvios mokymo sistemos Ergonomix Learning© pradininkas Lietuvoje, lyderystės psichologijos ir pardavimų ekspertas, vienas žymiausių Lietuvos verslo konsultantų, įkvepiantis oratorius.

 
 • pirmojo Lietuvoje Sėkmės universiteto įkūrėjas.
 • Unikalaus užsienio kalbų mokymo „Kolibrio metodas“ autorius.
 • Pirmasis Europoje tapo “Harvard Business School” sertifikuotu treneriu.
 • Pirmasis Lietuvoje sertifikuotas eriksoninės hipnozės meistras.
 • Sertifikuotas Kanados NLP (neurolingvistinio programavimo) instituto treneris.
 • Didžiausios pardavėjų bendruomenės Lietuvoje “Pardavėjų Klubas” įkūrėjas.
 • Įkūrė tarptautinę mokymų korporaciją “Verslo poligonas”.
 • Pirmojo tarptautinio oratorių klubo “Toastmasters Lietuva” prezidentas.
 • Populiarios knygos “Sėkmės Instinktas” autorius.
 • Populiarios mokymo programos pardavėjams “Atkaklumo galia pardavimuose” autorius.
 • Rekordinio Lietuvoje motyvacinio renginio “Sėkmės Instinktas: pažadink atkaklumo galią” autorius (virš 2,400 dalyvių).
 • Algirdo Karaliaus klientai: “Pepsi-Cola”, “Berlin Chemie Menarini Baltic”, “AstraZeneca Lietuva”, SEB bankas, “Swedbank”, “TEO LT” ir daugybė kitų įvairaus dydžio kompanijų.

 Algirdo Karaliaus mokytojai

Tony Buzan (gimė 1942. metais)

Algirdas Karalius ir Tony Buzan

Algirdas Karalius ir Tony Buzan

Knygų autorius ir edukacinis konsultantas. Jis yra technologijų “Mind Mapping” ir “mental literacy” šalininkas. Jis labiausiai žinomas iš knygos “USE YOUR HEAD”, taip pat iš įsiminimo, atminties sistemų propagavimo ir žinoma jo MIND MAPPING technologijų. 2006 metų gruodį jis pradėjo savo programinę įrangą, kuri padeda įdiegti MIND MAPPING technologijas. Kaip populiariosios psichologijos knygų autorius, Tony Buzan parašė knygų temomis, susijusiomis su smegenimis, atmintimi, kūrybiškumu ir greitu skaitymu. Jis yra įkūrėjas šių organizacijų: the Brain Trust Charity, the World Memory Championships, Brain Foundation. Taip pat jis buvo vienas iš London’o Mind Body Spirit festival ir Mind Sports Olympiad įkūrėjų.

Dominic O’Brien (gimė 1957 m. rugpjūčio 10 d.)

Algirdas Karalius ir Dominic O'brien

Algirdas Karalius ir Dominic O’brien

Britų ‚mnemonistas‘ – įsiminimo, atminties ekspertas ir su atmintimi susijusių knygų autorius. Jis yra 8 kartus pasaulio atminties čempionas ir šiuo metu yra „Peak performance training“ treneris. Jis parašė daug knygų apie įsiminimo technologijas, tokias kaip: ‘How to Develop a Perfect Memory’, ‘Quantum Memory Power’, ‘Super Memory Power’, ‘Learn to Remember’, ‘How to Pass Exams’, ‘The Winning Hand’ and ‘The Amazing Memory Box’.

Georgi Lozanov (gimė 1926 m. liepos 22 d.)

Algirdas Karalius ir Georgi Lozanov

Algirdas Karalius ir Georgi Lozanov

Bulgarų pedagogas ir psichologas, kuris išrado “Sugestopedijos” metodą – mokymosi, mokymo technologiją, kuri remiasi jo ankstyvųjų 1960-ųjų metų moksliniais tyrimais apie „suggestion – pasiūlymą“, pagal ką ir atsirado metodologijos pavadinimas „sugestologija“. Jo „sugestopedijos“ teorija ir praktika buvo peržiūrimi ir įvertinti UNESCO vėlyvaisiais 1970-aisiais metais. UNESCO oficialiai patvirtino, kad ši metodologija yra efektyvi.

Dr. Richard Bandler ir John la Valle

Dr. Richard Bandler, Algirdas Karalius ir John la Valle

Dr. Richard Bandler, Algirdas Karalius ir John la Valle

Richard Bandler (gimė 1950 m. vasario 24 d.). Tai amerikiečių rašytojas ir treneris savipagalbos srityje. Jis geriausiai žinomas kaip su John Grinder bendrai išradęs neurolingvistinio programavimo (NLP) metodologiją, kuri yra skirta suprasti ir pakeisti žmonių elgseną ir įpročius. Jis taip pat sukūrė kitas sistemas, žinomas kaip Design Human Engineering® (DHE®) ir Neuro Hypnotic Repatterning™ (NHR™).

John la Valle, ilgametis Dr.Richard Bandler veiklos partneris padėjęs ištobulinti neurolingvistinio programavimo (NLP) metodologiją bei pradėjęs ją taikyti verslo sektoriuje.

0Shares